Professionaalne töö & toimivad lahendused

Oleme paneelmajade elastsete vuukide renoveerimisega tegelenud alates 2006. aastast. Tegevusperioodi jooksul on ettevõtte teostatud tööde hulka kuulunud sadu korterelamuid, eramuid, tööstus-hooneid.

Kõrge teenusekvaliteet, kliendisõbralik ja paindlik suhtumine ning viieaastane garantii tehtud töödele on taganud korteriühistute rahulolu, mistõttu oleme usaldusväärne partner nii olemasolevatele kui uutele klientidele.

Kuni 1992 ehitatud nn. Nõukogude-aegsed majad, kus elementide liitekohad (vuugid) on täidetud seguga.
Selliste elamute korral tuleks kindlasti kasutada vuukide renoveerimist, sest segu on oma olemuselt mitteelastne. Temperatuuri kõikumisega seinaelemendid aga kahanevad või paisuvad. Liikumise korral segu ei liigu nendega kaasa ja tekivad praod või kukub see hoopis liitekohast välja. Sellest tulenevalt satub niiskus hoone konstruktsioonidesse ja elemendid hakkavad lagunema. Lisaks sellele võib ruumide sisemuses hakata tekkima hallitus, mis on tervisele ohtlik. Pragudest ja aukudest sisse puhuv tuul alandab siseruumi temperatuuri. Kindlasti tuleks üle vaadata ka akende ja paneelide liitumiskohad. Kui need juhtuvad olema peale akende vahetust hermetiseerimata, tuleks korda teha ka need.
1993-2002 aastal ehitatud hooned
1993. - 2002. aastal ehitatud hoonete vuukides kasutatud elastne mass on tänaseks juba vananenud või hakkab vananema. Seega oleks mõistlik see välja vahetada. Sama kehtib akna ja seina liitekohtades olevale hermeetikule. Kui seda õigeaegselt mitte teha, siis hakkab toimuma sama protsess nagu vanematel majadel.
2003-2005 aastal ehitatud hooned
2003-2005 aastal ehitatud hoonetel esineb hulgaliselt probleeme. Nimelt üks juhtivamaid elastsete masside tootjaid muutis oma tehase asukohta ja sellega kaasnes mittekvaliteetse materjali turule tulek. Materjali elastus vuukides kadus paari aastaga ja see muutus jäigaks ja rabedaks. Paigaldusfirmat nendes probleemides süüdistada ei saa ja garantiiaeg on ammu juba möödas. Kui teie kasutuses olev hoone on just selles ajavahemikus ehitatud, siis oleks hädavajalik vuugid renoveerida.
Alates 2006. aastast valminud majad
Alates 2006. aastast valminud majadel ei tohiks probleeme olla. Eestis saadaolev materjal on olnud kvaliteetne ja kui paigaldusfirma pole teinud just mitteprofessionaalset tööd, siis saate veel aastaid nautida head elukeskkonda soojas vett ja tuult pidavas majas.
Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

Latest Portfolio

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2023 Suves Vuuk REN OÜ